Publications Office of the EU
Španija-Benahadux: Storitve zbiranja trdnih komunalnih odpadkov - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španija-Benahadux: Storitve zbiranja trdnih komunalnih odpadkov

  • Uverejnené
    20/05/2022
  • Rok
    27/06/2022
  • Oddano
    17/04/2023
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: ES611 Almería
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90511100 Storitve zbiranja trdnih komunalnih odpadkov
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
109,803,254.61 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
47.47 EUR
Referenčna številka ponudbe
2022/CSII40/006-302/00001
Opis

Contrato de concesión de servicio de contenerización, recogida, transferencia, transporte y tratamiento de residuos domésticos y comerciales y gestión de puntos limpios en el ámbito teritorial del Consorcio del Sector II de la Provincia de Almería para la gestión de residuos

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Other
Ocenjena vrednost
109,803,254.61 EUR
Končna pogodbena vrednost
47.47 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: PREZERO ESPAÑA, S.A.
Poštni naslov: Albarracin 44
Kraj: Madrid
Poštna številka: 28037
Krajina: ESP
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.