Publications Office of the EU
PROCEDURA APERTA PER L’AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO DI PULIZIA DEGLI UFFICI DELLA PROVINCIA DI CAMPOBASSO - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PROCEDURA APERTA PER L’AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO DI PULIZIA DEGLI UFFICI DELLA PROVINCIA DI CAMPOBASSO

  • Uverejnené
    04/09/2024
  • Rok
    04/10/2024
  • Odpiranje ponudb
    07/10/2024
  • Oddano
    07/03/2025
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Provincia di Campobasso
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: ITF22 Campobasso
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90919200 Storitve čiščenja pisarn
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
128,512.85 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
102,569.48 EUR
Referenčna številka ponudbe
id569
Opis

PROCEDURA APERTA PER L’AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO DI PULIZIA DEGLI UFFICI DELLA PROVINCIA DI CAMPOBASSO

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://provincia-campobasso.acquistitelematici.it/
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://provincia-campobasso.acquistitelematici.it/
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
07/10/2024 11:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Criteri stabiliti dalla stazione appaltante
Ponder (odstotek, točno) :
Merilo:
Vrsta: price
Opis: Prezzo più basso
Ponder (odstotek, točno) :
Ocenjena vrednost
128,512.85 EUR
Končna pogodbena vrednost
102,569.48 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: SANTA BRIGIDA SCPA
Poštni naslov:
Kraj: Napoli
Poštna številka: 80133
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.