Publications Office of the EU
Francija-Roissy-en-France: Storitve anketiranja - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Francija-Roissy-en-France: Storitve anketiranja

  • Uverejnené
    26/06/2018
  • Rok
    31/07/2018
  • Oddano
    19/11/2018
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Communauté d'agglomération Roissy Pays de France
Kraj izvajanja
NUTS code: FR108 Val-d’Oise
Naslov kupca
NUTS code: FR108 Val-d’Oise
Gospodarska panoga (glavna CPV)
79311000 Storitve anketiranja
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
442,000.00 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
2
Referenčna številka ponudbe
1838gdc
Opis

Consultation lancée par un groupement de commandes composé des membres suivants: Commune d'Arnouville, Commune de Garges-lès-Gonesse, Commune de Saint-Mard, Commune de Chennevières-les-Louvres Carpf, Commune de Goussainville, Commune de Mitry-Mory, Commune de Moussy-le-Neuf.
Coordonnateur du groupement de commandes: Communauté d'agglomération Roissy Pays de France.
L'objectif de la présente consultation est de permettre aux collectivités définies au périmètre de se mettre en conformité avec le RGPD qui est entré en vigueur le 25.5.2018.
Forme de marché: à bons de commande sans minimum ni maximum. Attribution d'un accord-cadre pour chaque lot. Accord-Cadre conclu pour une période initiale de 2 ans.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Communauté d'agglomération Roissy Pays de France: Mme Petit Isabelle
Poštni naslov: 1 boulevard Carnot
Kraj: Villiers-le-Bel
Koda NUTS: FR108
Poštna številka: 95400
Krajina: FRA
Glavni naslov: https://agysoft.marches-publics.info/
Po elektronski pošti:
https://agysoft.marches-publics.info/
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Kupci
Commune de Mitry-Mory
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.