Publications Office of the EU
Zaporedna dobava sadja in zelenjave šolam in izobraževalnim ustanovam, ki otrokom zagotavljajo skupno prehrano v okrožju Ursynów glavnega mesta Varšave. - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Zaporedna dobava sadja in zelenjave šolam in izobraževalnim ustanovam, ki otrokom zagotavljajo skupno prehrano v okrožju Ursynów glavnega mesta Varšave.

  • Uverejnené
    29/10/2025
  • Rok
    28/11/2025
  • Odpiranje ponudb
    28/11/2025
  • Oddano
    14/01/2026
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Ursynów m.st. Warszawy
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Gospodarska panoga (glavna CPV)
03221000 Vrtnine
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
2,890,179.30 PLN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
2,897,422.80 PLN
Referenčna številka ponudbe
DBFO-XII-DAZ.4660.14.2025
Opis

1. Predmet naročila so zaporedne dobave zelenjave in sadja za šole in izobraževalne ustanove, ki zagotavljajo skupno prehrano za otroke v okrožju Ursynów glavnega mesta Varšave, ki ustrezajo kvalitativno podrobnim (industrijskim) tržnim standardom in splošnemu tržnemu standardu, določenemu v veljavni zakonodaji. 2. Podroben opis predmeta naročila je vključen v cenik, ki je priloga 3 k OPT. 3. Naročnik zahteva, da je izvedba predmeta naročila naslednja: 1) iz kraja skladiščenja/skladiščenja proizvodov, ki so predmet pogodbe, na podlagi veljavne odločbe pristojnega organa državnega sanitarnega inšpektorata o odobritvi obrata/skladišča, ki je predmet uradnega nadzora organov državnega sanitarnega inšpektorata, v okviru: če je izvajalec proizvajalec, proizvodnja, skladiščenje, pakiranje in trženje agroživilskih proizvodov ali (b) če izvajalec ni proizvajalec, skladiščenje, pakiranje in trženje agroživilskih proizvodov; 2) z uporabo vsaj 3 (z besedami: prevozna sredstva, ki izpolnjujejo sanitarne zahteve v skladu z Zakonom o varnosti živil in hranilne vrednosti, dokumentirana z veljavnimi odločbami ali potrdili ali mnenji, ki jih izda pristojni organ državnega sanitarnega inšpektorata glede skladnosti prevoznih sredstev z zahtevami, potrebnimi za zagotavljanje higiene v trgovini z živili v zvezi s prilagajanjem prevozu živil; Naročnik zahteva, da zadevni dokumenti vsebujejo informacije o registrski številki prevoznega sredstva, na katero se nanašajo. 4. Naročnik od izvajalca zahteva, da zagotovi jamstvo kakovosti za dostavljeni predmet naročila. Z „jamstvom kakovosti“ je priznano, da bo rok uporabnosti proizvodov, dostavljenih v prostore stranke, vsaj: 1) Za sadje in zelenjavo - 5 dni od datuma vsake dostave 2) Za sezonsko sadje - 2 dni od datuma vsake dostave. 5. Sadje in zelenjava morata biti: a) zdravi (brez znakov gnilobe in plesni), brez škodljivcev in poškodb, ki so jih povzročili, ne oveneli, čisti, nepoškodovani; barvo, značilno za sorto; nesprejemljiv tuji okus, pookus ali vonj; enotna embalaža glede porekla, kakovosti, velikosti ter, kolikor je mogoče, zrelosti in razvoja; izdelke je treba prevažati v embalaži, namenjeni za ta namen, iz materialov, namenjenih za stik z živili, ki niso poškodovani, namočeni, brez sledov plesni in tujih vonjav. Zahteve glede kakovosti zelenjave in sadja so določene v Zakonu o tržni kakovosti agroživilskih proizvodov z dne 21. decembra 2000 (Uradni list 2023, točka 1980). Zahteve glede kakovosti jedilnega krompirja so določene v uredbi ministra za kmetijstvo in razvoj podeželja z dne 19. oktobra 2003 (Uradni list 2020, točka 371). 6. Naročnik zahteva, da izvajalec, ki dostavlja naročene izdelke, pomaga pri njihovem raztovarjanju na kraju, ki ga določi naročnik, in je prisoten pri preverjanju skladnosti izdelkov z naročilom. 7. Osebe, ki izvajajo dostavo, morajo imeti veljavno zdravniško spričevalo za sanitarne in epidemiološke namene, ki ga pokažejo na zahtevo naročnika. 8. Dostava bo opravljena ob delovnih dneh. 9. Dostava vsakemu prejemniku bo opravljena do 3-krat na teden. 10. Naročnik zahteva, da se naročilo izvede pod pogoji, opisanimi v osnutku določb pogodbe, ki so Priloga št. 12 k prostotrgovinskim območjem.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://dbfo-ursynow.ezamawiajacy.pl/pn/dbfo-ursynow/demand/243194/notice/public/details
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://dbfo-ursynow.ezamawiajacy.pl/pn/dbfo-ursynow/demand/243194/notice/public/details
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
28/11/2025 09:15
oznaka CPV
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: price
Opis: W kryterium cena brutto ocenianym ofertom zastanie przyznane maksymalnie 60 pkt.
Ponder (odstotek, točno) : 60
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: W kryterium termin dostawy (T) ocenianym ofertom zostanie przyznane maksymalnie 30 punktów w następujący sposób: 1) 30 punktów za zaoferowanie trzech dostaw w tygodniu w godzinach od 6:30 do 8:30; 2) 10 punktów za zaoferowanie trzech dostaw w tygodniu w godzinach od 6:30 do 10:30; 3) 0 punktów za zaoferowanie trzech dostaw w tygodniu w godzinach od 6:30 do 15:00; - przy czym niedopuszczalne jest zaoferowanie mniejszej liczby dostaw niż trzy; w tygodniu lub w innych godzinach niż od 6:30 do 15:00 pod rygorem uznania oferty za niezgodną z opisem przedmiotu zamówienia i jej odrzuceniem.
Ponder (odstotek, točno) : 30
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: W kryterium termin wymiany (W) ocenianym ofertom zostanie przyznane maksymalnie 10 punktów w następujący sposób: 1) 10 punktów za zaoferowanie wymiany dostarczonych przez Wykonawcę wadliwych produktów w terminie 3 godzin od zgłoszenia konieczności wymiany; 2) 0 punktów za zaoferowanie wymiany dostarczonych przez Wykonawcę wadliwych produktów w terminie jednego dnia roboczego od zgłoszenia konieczności wymiany, w godzinach wskazanych przez Wykonawcę w kryterium termin dostawy (T); - przy czym niedopuszczalne jest zaoferowanie wymiany dostarczonych przez Wykonawcę wadliwych produktów w terminie dłuższym niż jeden dzień roboczy pod rygorem uznania oferty za niezgodną z opisem przedmiotu zamówienia i jej odrzuceniem.
Ponder (odstotek, točno) : 10
Ocenjena vrednost
2,890,179.30 PLN
Končna pogodbena vrednost
2,897,422.80 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE MARCIN SELIGA
Poštni naslov:
Kraj: Promna
Poštna številka: 26-803
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.