Publications Office of the EU
Španija-Barcelona: Vzdrževanje osrednjih računalnikov - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španija-Barcelona: Vzdrževanje osrednjih računalnikov

  • Objavljeno
    27/01/2023
  • Uverejnené
    19/04/2023
  • Rok
    04/05/2023
  • Odpiranje ponudb
    17/05/2023
  • Oddano
    19/09/2023
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
DIPUTACIÓN DE BARCELONA / ORGANISMO DE GESTIÓN TRIBUTARIA
Kraj izvajanja
NUTS code: ES511 Barcelona
Naslov kupca
NUTS code: ES511 Barcelona
Gospodarska panoga (glavna CPV)
50312110 Vzdrževanje osrednjih računalnikov
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
242,762.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
242,762.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
2022/0028776
Opis

Mantenimiento de la plataforma de almacenamiento y backup DELL del Organismo de Gestión Tributaria de la Diputación de Barcelona

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: DIPUTACIÓN DE BARCELONA / ORGANISMO DE GESTIÓN TRIBUTARIA
Nacionalna registracijska številka: P0800000B
Poštni naslov: C/ Londres, 55, 5ª planta
Kraj: Barcelona
Koda NUTS: ES511
Poštna številka: 08036
Krajina: ESP
Glavni naslov: http://www.diba.cat
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
17/05/2023 08:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
242,762.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
242,762.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: DELL COMPUTER, SAU
Poštni naslov:
Kraj: Madrid
Poštna številka:
Krajina: ESP
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.