Publications Office of the EU
Španija-Madrid: Pohištvo - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španija-Madrid: Pohištvo

  • Uverejnené
    14/09/2022
  • Rok
    20/10/2022
  • Odpiranje ponudb
    10/11/2022
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
ADMINISTRADOR DE INFRAESTRUCTURAS FERROVIARIAS
Kraj izvajanja
NUTS code: ES España
Naslov kupca
NUTS code: ES300 Madrid
Gospodarska panoga (glavna CPV)
39100000 Pohištvo
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,078,416.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
3.22/46504.0032
Opis

SUMINISTRO E INSTALACIÓN DE EQUIPAMIENTO PARA CENTROS SIC PLUS DE LA DIRECCIÓN GENERAL DE CIRCULACIÓN Y GESTIÓN DE CAPACIDAD.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: ADMINISTRADOR DE INFRAESTRUCTURAS FERROVIARIAS
Nacionalna registracijska številka: Q2801660H
Poštni naslov: AVENIDA PIO XII, 110 - EDIFICIO 16 (ESTACION DE CHAMARTIN)
Kraj: Madrid
Koda NUTS: ES300
Poštna številka: 28036
Krajina: ESP
Glavni naslov: www.adif.es
Po elektronski pošti:
https://elicitadores.adif.es
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
10/11/2022 10:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
1,078,416.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.