Publications Office of the EU
Poljska-Zielonki: Storitve odstranjevanja snega - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Zielonki: Storitve odstranjevanja snega

  • Uverejnené
    03/08/2022
  • Rok
    19/09/2022
  • Oddano
    14/10/2022
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
GMINA ZIELONKI
Kraj izvajanja
NUTS code: PL214 Krakowski
Naslov kupca
NUTS code: PL214 Krakowski
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90620000 Storitve odstranjevanja snega
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,898,640.00 PLN
Referenčna številka ponudbe
DK.271.3.2022.JS
Opis

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zimowego utrzymania dróg gminnych w Gminie Zielonki o łącznej długości 136 km oraz parkingów przydrożnych o łącznej powierzchni 5000 m2 w sezonie zimowym 2022/2023 r. Sezon zimowy trwa od 1 listopada roku kalendarzowego 2022 do 30 kwietnia roku 2023 (6 miesięcy)

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://ezamowienia.gov.pl
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
1,898,640.00 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: FIRMA BUDOWLANO TRANSPORTOWA JANKOP KAROL JANUS
Poštni naslov: Janikowice
Kraj: Słomniki
Poštna številka: 32-090
Krajina: POL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.