Publications Office of the EU
Dobava gradbenega materiala za Službo za ceste in dela - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Dobava gradbenega materiala za Službo za ceste in dela

  • Uverejnené
    07/05/2025
  • Rok
    05/06/2025
  • Odpiranje ponudb
    10/06/2025
  • Oddano
    11/02/2026
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Alcaldia del Ayuntamiento de San Fernando
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: ES612 Cádiz
Gospodarska panoga (glavna CPV)
44110000 Material za gradnjo
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
270,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
SC 01/2025
Opis

Dobava gradbenega materiala za Službo za ceste in dela

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=DjRsyPyY%2B9V%2BF6L2uCfUWg%3D%3D
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=DjRsyPyY%2B9V%2BF6L2uCfUWg%3D%3D
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
10/06/2025 23:59
Kraj izvajanja
oznaka CPV

44110000 - Material za gradnjo

44113000 - Materiali za gradnjo cest

44111000 - Gradbeni materiali

Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: price
Opis: Mayor porcentaje de baja único respecto de todos los precios unitarios que se establecen en la cláusula 4 del PCAP..
Ponder (odstotek, točno) : 100
Ocenjena vrednost
270,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: MANUEL TOLEDO COCA, S.L.
Poštni naslov:
Kraj: SAN FERNANDO
Poštna številka: 11100
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.