Publications Office of the EU
Nemčija-Gütersloh: Pokrivala za preprečevanje nabiranja prahu na računalniški opremi - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Gütersloh: Pokrivala za preprečevanje nabiranja prahu na računalniški opremi

  • Uverejnené
    13/10/2023
  • Rok
    09/11/2023
  • Odpiranje ponudb
    09/11/2023
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Stadt Gütersloh
Kraj izvajanja
NUTS code: DEA42 Gütersloh
Naslov kupca
NUTS code: DEA42 Gütersloh
Gospodarska panoga (glavna CPV)
30237253 Pokrivala za preprečevanje nabiranja prahu na računalniški opremi
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
SGT23-12-59
Opis

Lieferung von 844 iPad-Hüllen

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/d2d533fb-55d0-40af-8f99-64b789bc4b17
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
09/11/2023 12:15
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.