Publications Office of the EU
Slovaška-Banská Bystrica: Boni za prehrano - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovaška-Banská Bystrica: Boni za prehrano

  • Uverejnené
    04/07/2017
  • Oddano
    11/09/2017
  • Rok
    15/10/2017
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Krajská prokuratúra
Kraj izvajanja
NUTS code: SK Slovensko
Naslov kupca
NUTS code: SK Slovensko
Gospodarska panoga (glavna CPV)
30199770 Boni za prehrano
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
378,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
443,620.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
2 Spr 81/17/6600
Opis

Zabezpečenie stravovania zamestnancov prostredníctvom stravných poukážok, stravné lístky, stravné poukážky, dodanie stravných lístkov, zabezpečenie stravovania.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Krajská prokuratúra
Nacionalna registracijska številka: 00166456
Poštni naslov: Partizánska cesta 1
Kraj: Banská Bystrica
Koda NUTS: SK
Poštna številka: 975 62
Krajina: SVK
Kontaktna oseba: Ing. Kristína Mlynárčiková
Glavni naslov: http://www.genpro.gov.sk
Po elektronski pošti:
http://www.genpro.gov.sk
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
378,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
443,620.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Vaša Slovensko, s.r.o.
Poštni naslov: Račianske mýto 1/B
Kraj: Bratislava
Poštna številka: 831 02
Krajina: SVK
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.