Publications Office of the EU
Francija-Poitiers: Storitve urbanističnega planiranja in krajinske arhitekturne storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Poitiers: Storitve urbanističnega planiranja in krajinske arhitekturne storitve

  • Uverejnené
    05/11/2016
  • Rok
    02/12/2016
  • Preklicano
    07/12/2016
  • Danes
    05/09/2026
Status
Canceled
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Société d'équipement du Poitou
Kraj izvajanja
NUTS code: FRI34 Vienne
Naslov kupca
NUTS code: FRI34 Vienne
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71400000 Storitve urbanističnega planiranja in krajinske arhitekturne storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Postopek je zaključen
Referenčna številka ponudbe
2016/S 236-430133
Opis

Marché de maîtrise d'œuvre VRD dans le cadre des travaux de finitions de la phase 1, de création de la voie interne de l'ilot B2 et de l'aménagement de la phase 2 de la ZAC des Magnals à Mignaloux-Beauvoir (86).

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Société d'équipement du Poitou
Poštni naslov: BP 40456
Kraj: Poitiers
Koda NUTS: FR534
Krajina: FRA
Glavni naslov: http://www.sep@sep86.fr
Po elektronski pošti:
http://www.pro-marchespublics.fr
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
03/12/2016 11:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Postopek je zaključen
Oddaja naročil
Postopek je zaključen
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.