Publications Office of the EU
APP.38/2024 – Evropski elektronski odprti postopek za oddajo javnega naročila za dobavo z namestitvijo fiksnega serikulturnega obrata v ortoflorikulturnem eksperimentalnem centru „Po di Tramontana“ v Benečiji Agricoltura v občini Rosolina (RO). CIG 9840334481 – CUP J95B22000420005 - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

APP.38/2024 – Evropski elektronski odprti postopek za oddajo javnega naročila za dobavo z namestitvijo fiksnega serikulturnega obrata v ortoflorikulturnem eksperimentalnem centru „Po di Tramontana“ v Benečiji Agricoltura v občini Rosolina (RO). CIG 9840334481 – CUP J95B22000420005

  • Oddano
    03/05/2024
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
AGENZIA VENETA PER L'INNOVAZIONE DEL SETTORE PRIMARIO - VENETO AGRICOLTURA
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: ITH36 Padova
Gospodarska panoga (glavna CPV)
44211500 Rastlinjaki
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
266,624.40 EUR
Referenčna številka ponudbe
APP. 38/2023
Opis

Evropski odprti elektronski razpis za oddajo naročila za dobavo z namestitvijo fiksnega serikulturnega obrata v ortoflorikulturnem eksperimentalnem centru „Po di Tramontana“ v Benečiji Agricoltura v občini Rosolina (RO). CIG 9840334481 – CUP J95B22000420005

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Ni na voljo
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: price
Opis: Prezzo
Ponder (odstotek, točno) :
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
266,624.40 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: IDROTERM SERRE SRL
Poštni naslov:
Kraj: PORTO MANTOVANO
Poštna številka: 46047
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.