Publications Office of the EU
Francija-Saint-Nabord: Zavarovalniške in pokojninske storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Saint-Nabord: Zavarovalniške in pokojninske storitve

  • Uverejnené
    05/10/2016
  • Rok
    31/10/2016
  • Odpiranje ponudb
    31/10/2016
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Commune de Saint-Nabord
Kraj izvajanja
NUTS code: FRF34 Vosges
Naslov kupca
NUTS code: FRF34 Vosges
Gospodarska panoga (glavna CPV)
66500000 Zavarovalniške in pokojninske storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
300,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Število sklopov
6
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Consultation pour la souscription de contrats d'assurances.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
http://saint-nabord.e-marchespublics.com
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
31/10/2016 14:30
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.