Publications Office of the EU
Levering en (optioneel) reparatie en onderhoud elektrische AM-rijbewijs voertuigen met open- en gesloten laadbakken - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Levering en (optioneel) reparatie en onderhoud elektrische AM-rijbewijs voertuigen met open- en gesloten laadbakken

  • Oddano
    20/11/2023
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Gemeente Den Haag
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: NL332 Agglomeratie ’s-Gravenhage
Gospodarska panoga (glavna CPV)
34100000 Motorna vozila
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,426,206.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
DSB-23.143
Opis

De Gemeente Den Haag is voornemens om elektrische AM-rijbewijs voertuigen met open en gesloten laadbakken in te kopen en wenst daarbij de optie om reparatie en onderhoud te laten uitvoeren door de Leverancier van de voertuigen. Aanbesteder is voornemens om een Raamovereenkomst aan te gaan met één Leverancier om in deze behoefte te voorzien. De gemeente heeft op sommige afdelingen een tekort aan mensen met een B-rijbewijs. Er zijn voertuigen nodig die door deze medewerkers bestuurd kunnen worden om mensen en vooral materialen te verplaatsen. Deze voertuigen kunnen ingezet worden voor o.a.: het legen van prullenbakken in de stad; groenonderhoud in parken en duingebieden; transport materieel; Middels het inkopen van voertuigen met open en gesloten laadbakken op AM-rijbewijs wordt ondervangen dat medewerkers zonder B-rijbewijs onvoldoende inzetbaar worden. De Opdracht is aanbesteed volgens de Aanbestedingsprocedure onderhandelingsprocedure zonder aankondiging. De Aanbesteder heeft via deze procedure met de door haar gekozen Gegadigde overleg gevoerd en heeft door onderhandelingen de voorwaarden voor de Opdracht vastgesteld. De Gegadigde betreft Autobedrijf Houtwijk B.V. te Den Haag. Naar aanleiding van een door de Aanbesteder uitgevoerde marktconsultatie is Autobedrijf Houtwijk B.V. geselecteerd voor deelname aan de onderhandelingsprocedure. Gegadigde heeft zich als enige Ondernemer gemeld met een geschikt voertuig, de Aixam Mega E-Truck 48V, dat voldoet aan de randvoorwaarden die door de Aanbesteder zijn gesteld in de marktconsultatie. Aanbesteder beroept zich op de uitzonderingsgrond uit art. 2.32 lid 1 sub b2 Aanbestedingswet 2012: het ontbreken van mededinging om technische redenen. Door de Aanbesteder wordt een publicatie van een Aankondiging van vrijwillige transparantie vooraf conform artikel 4.16 Aw 2012 gepubliceerd. Binnen een termijn van twintig (20) kalenderdagen kunnen Ondernemers zich melden die bezwaar hebben tegen het voornemen van de Aanbesteder om de Opdracht te gunnen naar aanleiding van de doorlopen Aanbestedingsprocedure. Deze termijn van 20 kalenderdagen schort de definitieve gunning van de Opdracht op. Indien zich binnen twintig (20) kalenderdagen een Ondernemer meldt met een (gegrond) bezwaar tegen de gunning van de Opdracht is de Aanbesteder gerechtigd (en mogelijk verplicht) tot het opschorten of beëindigen van de Aanbestedingsprocedure. Indien niet binnen twintig (20) kalenderdagen na verzending van de Aankondiging van vrijwillige transparantie vooraf een kort geding aanhangig is gemaakt, kunnen de gepasseerde Ondernemers geen bezwaren meer maken naar aanleiding van de beslissing en hebben zij hun rechten ter zake verwerkt. Aanbesteder is in dat geval dan ook vrij om gevolg te geven aan de geuite Gunningsbeslissing. Overige Ondernemers hebben in genoemd geval evenzeer hun rechten verwerkt om in een bodemprocedure een vordering tot schadevergoeding in te stellen. Indien een kortgeding aanhangig is gemaakt, zal niet worden overgegaan tot gunning, tenzij onverwijlde spoed dit noodzakelijk maakt.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Ni na voljo
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
oznaka CPV

34100000 - Motorna vozila

34144000 - Motorna vozila za posebne namene

34140000 - Težka motorna vozila

Metoda oddaje
Prijs
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
1,426,206.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Autobedrijf Houtwijk Verkoop B.V.
Poštni naslov:
Kraj: 's-Gravenhage
Poštna številka: 2544EB
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.