Publications Office of the EU
Romunija-București: Storitve varovanja z varnostniki - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Romunija-București: Storitve varovanja z varnostniki

  • Oddano
    19/12/2022
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
SECTOR 4 (PRIMARIA SECTORULUI 4 BUCURESTI)
Kraj izvajanja
NUTS code: RO321 Bucureşti
Naslov kupca
NUTS code: RO321 Bucureşti
Gospodarska panoga (glavna CPV)
79713000 Storitve varovanja z varnostniki
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,808,268.00
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,808,268.00 RON
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

„Servicii privind paza obiectivelor, bunurilor, valorilor și protecția persoanelor în locuri publice pe raza administativ teritoriala a Sectorului 4,

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
1,808,268.00
Končna pogodbena vrednost
1,808,268.00 RON
Oddaja naročil
Uradno ime: CENTRAL TEAM SECURITY S.R.L.
Poštni naslov: Strada DR NICULAE D. STAICOVICI, Nr. 15
Kraj: Bucuresti
Poštna številka:
Krajina: ROU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.