Publications Office of the EU
Alfa-alglukozidáza - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Alfa-alglukozidáza

  • Uverejnené
    02/09/2026
  • Danes
    05/09/2026
  • Rok
    02/10/2026
  • Odpiranje ponudb
    02/10/2026
Status
Objavljeno
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Detská fakultná nemocnica Košice
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: SK042 Košický kraj
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33610000 Zdravila za zdravljene bolezni prebavil in presnove
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
551,320.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
25-VO/2026/Rdfn
Opis

Liek je potrebný na liečbu pacientov s Pompeho chorobou, ktorí majú nízke hladiny enzýmu nazývaného alfa glukozidáza, ktorý pomáha organizmu regulovať hladiny glykogénu. Glykogén dodáva organizmu energiu, avšak pri Pompeho chorobe sa úrovne glykogénu môžu zvýšiť priveľmi. Liek obsahuje syntetický enzým (účinnú látku) nazývaný alfa-alglukozidáza – dokáže nahradiť prírodný enzým, ktorého je pri Pompeho chorobe nedostatok.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://evo.isepvo.sk
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://evo.isepvo.sk
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
02/10/2026 09:10
Metoda oddaje
NAJNIŽŠIA CENA ZA PREDMET ZÁKAZKY
Ocenjena vrednost
551,320.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.