Publications Office of the EU
Latvija-Daugavpils: Medicinska oprema - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Latvija-Daugavpils: Medicinska oprema

  • Uverejnené
    19/01/2022
  • Rok
    17/02/2022
  • Odpiranje ponudb
    17/02/2022
  • Oddano
    11/03/2022
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca”
Kraj izvajanja
NUTS code: LV005 Latgale
Naslov kupca
NUTS code: LV00 Latvija
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33100000 Medicinska oprema
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
500,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
875,300.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
DRS 2022/2
Opis

Invazīvās kardioloģijas medicīnas preču piegāde

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca”
Nacionalna registracijska številka: 41503029600
Poštni naslov: Vasarnīcu 20
Kraj: Daugavpils
Koda NUTS: LV00
Poštna številka: LV - 5417
Krajina: LVA
Kontaktna oseba: Ilona Iliško, Evita Zelenkova
Glavni naslov: http://www.slimnica.daugavpils.lv/
Po elektronski pošti:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/68789
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z several izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
17/02/2022 09:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
500,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
875,300.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: SIA "A2Z Pharma"
Poštni naslov: Augļu iela 11-14
Kraj: Rīga
Poštna številka: LV-1002
Krajina: LVA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.