Publications Office of the EU
Poljska-Kielce: Storitve konzerviranja primerkov - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Poljska-Kielce: Storitve konzerviranja primerkov

  • Uverejnené
    01/08/2018
  • Rok
    20/08/2018
  • Oddano
    15/10/2018
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Muzeum Narodowe w Kielcach
Kraj izvajanja
NUTS code: PL721 Kielecki
Naslov kupca
NUTS code: PL721 Kielecki
Gospodarska panoga (glavna CPV)
92521220 Storitve konzerviranja primerkov
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,080,582.14 PLN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
980,071.00 PLN
Referenčna številka ponudbe
AZP.261.2.16.2018
Opis

1. Przedmiotem zamówienia są prace konserwatorskie w zakresie konserwacji malowideł na płótnie i dekoracji snycerskich stropu ramowego „Pożar Ławry Troickiej” o całkowitej powierzchni 49,2 m2 w Drugim Pokoju dawnego Apartamentu Senatorskiego na pierwszym piętrze korpusu głównego Pałacu, obejmujące:
1) Pięć malowideł plafonowych na płótnie autorstwa Tomasza Dolabelli, tj. obraz centralny „Pożar Ławry Troickiej i personifikacje żywiołów-Ziemi, Powietrza, Wody i Ognia (w narożach) o łącznej powierzchni 3 060 dcm2 wraz z wymianą krosien na aluminiowe automatyczne samonaprężające powierzchni ok. 42 m2.
2) Ramy konstrukcji skrzynkowej z elementami dekoracji snycerskiej z listwami profilowanymi, trzon podwieszony do belek stropowych za pomocą kotew metalowych.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Muzeum Narodowe w Kielcach
Nacionalna registracijska številka: 366209736
Poštni naslov: pl. Zamkowy 1
Kraj: Kielce
Koda NUTS: PL721
Poštna številka: 25-010
Krajina: POL
Kontaktna oseba: Małgorzata Klaus
Glavni naslov: www.mnki.pl
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Niniejsze postępowanie prowadzone jest na podstawie przepisów działu III, rozdziału VI ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), regulujących udzielanie zamówień na usługi społeczne, tj. art. 138g - 138n oraz art. 138p-138s ustawy Pzp. Szczegółowe informacje, niezbędne do wzięcia udziału w postępowaniu zostały określone w dokumentacji udostępnionej na stronie internetowej pod adresem www.mnki.pl
Ocenjena vrednost
1,080,582.14 PLN
Končna pogodbena vrednost
980,071.00 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: Pracownia Konserwacji Dzieł Sztuki Paweł Osełka
Poštni naslov: ul. Grzybowa 1a
Kraj: Kielce
Poštna številka: 25-704
Krajina: POL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.