Publications Office of the EU
PL-Wroclaw: Storitve organiziranja razstav, sejmov in kongresov - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

PL-Wroclaw: Storitve organiziranja razstav, sejmov in kongresov

  • Uverejnené
    07/09/2011
  • Rok
    26/09/2011
  • Odpiranje ponudb
    26/09/2011
  • Oddano
    19/10/2011
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: Ni na voljo
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
79950000 Storitve organiziranja razstav, sejmov in kongresov
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
108,840.00 PLN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
96,780.00 PLN
Referenčna številka ponudbe
DU-Z.272.110.2011
Opis

Przedmiotem zamówienia jest usługa transportowo – hotelarsko – gastronomiczna oraz wynajęcie salipodczas wyjazdu studyjnego do Środkowej Jutlandii w Danii, dla przedstawicieli Lokalnych Grup Działania orazpartnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich - maksymalnie 30 osób, w terminie 23-29.10.2011 r. Wyjazdjest organizowany w ramach realizacji działań objętych Planem Działania Krajowej Sieci Obszarów WiejskichSekretariatu Regionalnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2010 – 2011. Opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji przedmiotu zamówienia Zamawiający określił we wzorzeumowy, który stanowi załącznik nr 5 do SIWZ.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
26/09/2011 10:00
Kraj izvajanja
Ni na voljo
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
108,840.00 PLN
Končna pogodbena vrednost
96,780.00 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: Turlomza.pl Mariusz Staniurski
Poštni naslov: ul. Sienkiewicza 10/1
Kraj: Łomża
Poštna številka: 18-400
Krajina: POL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.