Publications Office of the EU
Španija-Santiago de Compostela: Telekomunikacijske storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španija-Santiago de Compostela: Telekomunikacijske storitve

  • Uverejnené
    02/01/2016
  • Rok
    08/02/2016
  • Odpiranje ponudb
    19/02/2016
  • Oddano
    22/06/2016
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Corporación Radio e Televisión de Galicia, S.A.
Kraj izvajanja
NUTS code: ES11 Galicia
Naslov kupca
NUTS code: ES111 A Coruña
Gospodarska panoga (glavna CPV)
64200000 Telekomunikacijske storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
597,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
2015000563
Opis

Servicio de producción y transmisión de señal con DSNG para Televisión de Galicia, S.A.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Compañía de Radio-Televisión de Galicia — Subdirección de Contratación, Patrimonio y Servicios Comunes
Poštni naslov: Bando — San Marcos
Kraj: Santiago de Compostela
Koda NUTS: ES111
Poštna številka: 15820
Krajina: ESP
Glavni naslov: http://www.crtvg.es
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
19/02/2016 10:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
597,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Servicios Audiovisuales Overon, S.L.
Poštni naslov:
Kraj: Madrid
Poštna številka:
Krajina: ESP
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.