Publications Office of the EU
Poljska-Varšava: Arhitekturne storitve v zvezi s stavbami - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Varšava: Arhitekturne storitve v zvezi s stavbami

  • Oddano
    17/10/2022
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
"TEATR ROZMAITOŚCI" Oddział zamawiającego: TR Warszawa
Kraj izvajanja
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Naslov kupca
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71221000 Arhitekturne storitve v zvezi s stavbami
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
10,377,183.74
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
17,304,138.46 PLN
Referenčna številka ponudbe
PZP.TR-2.2022
Opis

Przedmiotem zamówienia jest aktualizacja wielobranżowej dokumentacji projektowej dla budynku TR Warszawa
w Warszawie wraz z infrastrukturą oraz na pełnienie nadzoru autorskiego

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
10,377,183.74
Končna pogodbena vrednost
17,304,138.46 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: Thomas Phifer and Partners
Poštni naslov:
Kraj: Nowy Jork
Poštna številka:
Krajina: USA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.