Publications Office of the EU
Avstrija-Dunaj: Gasilni aparati - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Avstrija-Dunaj: Gasilni aparati

  • Uverejnené
    10/09/2016
  • Rok
    25/10/2016
  • Odpiranje ponudb
    25/10/2016
  • Oddano
    07/03/2017
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Republik Österreich (Bund) und die Bundesbeschaffung GmbH als zentrale Beschaffungsstelle gemäß §2 Z 48 BVergG 2006 sowie alle weiteren Auftraggeber gemäß den Ausschreibungsunterlagen beigelegter Drittkundenliste, im Vergabeverfahren alle vertreten durch die Bundesbeschaffung GmbH
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: AT Österreich
Gospodarska panoga (glavna CPV)
35111300 Gasilni aparati
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,222,979.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,435,979.20 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
3
Referenčna številka ponudbe
2703.02739
Opis

Überprüfung, Wartung, Instandsetzung und Erstbeschaffung von Feuerlöschern.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Die Republik Österreich (Bund), die Bundesbeschaffung GmbH als zentrale Beschaffungsstelle gemäß § 2 Z 48 BVergG 2006 sowie alle weiteren Auftraggeber, gemäß der den Ausschreibungsunterlagen beiliegenden Drittkundenliste, im Vergabeverfahren alle vertreten durch die Bundesbeschaffung GmbH
Poštni naslov: Lassallestraße 9b
Kraj: Wien
Koda NUTS: AT
Poštna številka: 1020
Krajina: AUT
Glavni naslov: www.bbg.gv.at
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
25/10/2016 10:05
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.