Publications Office of the EU
Češka-Děčín: Storitve premoženjskega zavarovanja - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Češka-Děčín: Storitve premoženjskega zavarovanja

  • Oddano
    24/09/2013
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
66515200 Storitve premoženjskega zavarovanja
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
5,500,000.00
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
9,080,304.00 CZK
Referenčna številka ponudbe
OR/83551/2013/Šiv
Opis

Předmětem této veřejné zakázky je:
a) pojištění majetku v dále uvedeném rozsahu:
— pojištění živelní,
— pojištění odcizení,
— pojištění vandalismu,
— pojištění strojů (včetně živlu, odcizení a vandalismu),
— pojištění elektroniky (včetně živlu, odcizení a vandalismu);
b) pojištění odpovědnosti za škodu;
c) pojištění motorových vozidel (pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla, havarijní pojištění).

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
5,500,000.00
Končna pogodbena vrednost
9,080,304.00 CZK
Oddaja naročil
Uradno ime: Triglav pojišťovna a.s.
Poštni naslov: Novobranská 544/1
Kraj: Brno
Poštna številka: 602 00
Krajina: CZE
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.