Publications Office of the EU
Francija-Gonfreville-l'Orcher: Storitve tehničnih pregledov stavb - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Gonfreville-l'Orcher: Storitve tehničnih pregledov stavb

  • Uverejnené
    02/03/2022
  • Rok
    01/04/2022
  • Odpiranje ponudb
    01/04/2022
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
ville de Gonfreville l'orcher
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: FRD22 Seine-Maritime
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71631300 Storitve tehničnih pregledov stavb
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
320,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
2022-002
Opis

les missions de contrôle technique seront à exécuter sur l'ensemble du patrimoine bâti ou infrastructures de la ville, situés à Gonfreville l'orcher (76) ou à Magland (74), ou aux lieux des manifestations.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: ville de Gonfreville l'orcher
Poštni naslov: place Jean Jaurès
Kraj: Gonfreville L'Orcher
Koda NUTS: FRD22
Krajina: FRA
Glavni naslov: http://www.gonfreville-l-orcher-marches.fr
Po elektronski pošti:
http://www.gonfreville-l-orcher-marches.fr
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
01/04/2022 14:00
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
320,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.