Publications Office of the EU
Poljska-Białystok: Oprema za rentgensko kontrolo - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Poljska-Białystok: Oprema za rentgensko kontrolo

  • Uverejnené
    12/03/2019
  • Rok
    26/04/2019
  • Oddano
    18/06/2019
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku
Kraj izvajanja
NUTS code: PL84 Podlaskie
Naslov kupca
NUTS code: PL84 Podlaskie
Gospodarska panoga (glavna CPV)
38582000 Oprema za rentgensko kontrolo
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
10,162,601.63 PLN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
10,020,029.00 PLN
Referenčna številka ponudbe
2001-ILZ.260.4.2019
Opis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż stacjonarnego urządzenia rentgenowskiego do prześwietlania samochodów ciężarowych – zwanym dalej „urządzeniem RTG” wraz z przynależną infrastrukturą funkcjonalno-użytkową na terenie międzynarodowego drogowego przejścia granicznego w Bobrownikach (16-040 Gródek).

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://ias-bialystok.ezamawiajacy.pl/
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
10,162,601.63 PLN
Končna pogodbena vrednost
10,020,029.00 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o.
Poštni naslov: Emilii Plater 53
Kraj: Warszawa
Poštna številka: 00-113
Krajina: POL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.