Publications Office of the EU
Španija-Teruel: Oprema za cestno razsvetljavo - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španija-Teruel: Oprema za cestno razsvetljavo

  • Uverejnené
    05/06/2020
  • Rok
    08/07/2020
  • Odpiranje ponudb
    08/09/2020
  • Oddano
    16/09/2020
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Consejo de Administración de la Sociedad Municipal Urban Teruel, S.A. - Ayuntamiento de Teruel
Kraj izvajanja
NUTS code: ES242 Teruel
Naslov kupca
NUTS code: ES242 Teruel
Gospodarska panoga (glavna CPV)
34928500 Oprema za cestno razsvetljavo
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
321,053.17 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
860,556.54 EUR
Referenčna številka ponudbe
08/20
Opis

Suministro de luminarias y equipos de telegestión correspondientes al proyecto "Sustitución de luminarias de vapor de mercurio por luminarias LED en el municipio de Teruel y barrios pedáneos".

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Consejo de Administración de la Sociedad Municipal Urban Teruel, S. A. – Ayuntamiento de Teruel
Nacionalna registracijska številka: A44182525
Poštni naslov: Plaza Amantes, 6, 3.º
Kraj: Teruel
Koda NUTS: ES242
Poštna številka: 44001
Krajina: ESP
Kontaktna oseba: Consejo de Administración de la Sociedad Municipal Urban Teruel, S. A. – Ayuntamiento de Teruel
Glavni naslov: https://contrataciondelestado.es
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
08/09/2020 12:30
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
321,053.17 EUR
Končna pogodbena vrednost
860,556.54 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: JAB Aragón, S. L.
Poštni naslov: Polígono Argualas, nave 11
Kraj: Zaragoza
Poštna številka: 50012
Krajina: ESP

Uradno ime: JAB ARAGON SL
Poštni naslov: Nave 11, Polígono Argualas
Kraj: ZARAGOZA
Poštna številka: 50012
Krajina: ESP
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.