Publications Office of the EU
Romunija-Iași: Znanstveni objekti - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Romunija-Iași: Znanstveni objekti

  • Oddano
    22/04/2019
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Institutul de Chimie Macromoleculară „Petru Poni”
Kraj izvajanja
NUTS code: RO2 Macroregiunea Doi
Naslov kupca
NUTS code: RO213 Iaşi
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45214630 Znanstveni objekti
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
2,302,446.22
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
2,302,300.00 RON
Referenčna številka ponudbe
4541750/2018/20
Opis

— Achizitie:
(i) Instalaţie multifuncţională de valorificare complexă a biomasei vegetale tip micropilot — 1 buc., Cod principal CPV: 45214630-5 Instalaţii ştiinţifice (Rev. 2),
(ii) Service în perioada de garanţie, Cod secundar CPV 51430000-5 Servicii de instalare de echipament de laborator (Rev. 2),
(iii) Training utilizare echipamente şi aplicaţii, Cod secundar CPV 79632000-3 Servicii de formare a personalului (Rev. 2).
Instalatia va fi utilizata pentru dezvoltarea de metode eco-eficiente pentru valorificarea complexa a biomasei vegetale,
— Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor, va fi ca de ex.: 20 de zile. Conform art. 160–161 din Legea nr. 98/2016. Autoritatea contractantă va răspunde la solicitarile de clarificari clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor în a 11-a zi.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
2,302,446.22
Končna pogodbena vrednost
2,302,300.00 RON
Oddaja naročil
Uradno ime: Laboratorium S.R.L.
Poštni naslov: Str. Gheorghe Buzoianu nr. 17
Kraj: Târgu Bujor
Poštna številka: 330175
Krajina: ROU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.