Publications Office of the EU
Španija-Valencia: Storitve na področju zdravstva in socialnega varstva - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španija-Valencia: Storitve na področju zdravstva in socialnega varstva

  • Uverejnené
    31/12/2016
  • Rok
    16/02/2017
  • Odpiranje ponudb
    16/03/2017
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Dirección General de Recursos Humanos y Económicos de la Consellería de Sanidad y Salud Pública
Kraj izvajanja
NUTS code: ES España
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
85000000 Storitve na področju zdravstva in socialnega varstva
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
20,444,424.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Število sklopov
10
Referenčna številka ponudbe
18/2017
Opis

Servicio de plazas asistenciales en centros de atención sanitaria de drogodependencias y otros trastornos adictivos en la Comunidad Valenciana (comunidades terapéuticas VAIS y VAT).

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Dirección General de Recursos Humanos y Económicos de la Consellería de Sanidad y Salud Pública
Poštni naslov: Micer Mascó, 31-33
Kraj: Valencia
Poštna številka: 46010
Krajina: ESP
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for one or more lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
16/03/2017 12:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.