Publications Office of the EU
(ref. 11/26) Zagotavljanje storitev čiščenja območja pred nami - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

(ref. 11/26) Zagotavljanje storitev čiščenja območja pred nami

  • Uverejnené
    11/03/2026
  • Rok
    08/04/2026
  • Odpiranje ponudb
    14/04/2026
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: EL303 Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90910000 Storitve čiščenja
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
269.19 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Elektronski, odprti, javni razpis za sklenitev dvoletnega okvirnega sporazuma (F-P) za zagotavljanje storitev čiščenja prostorov pred instrumentom za razvojno sodelovanje

Način oddaje
Po elektronski pošti:
www.promitheus.gov.gr
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
www.promitheus.gov.gr
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
14/04/2026 07:00
Metoda oddaje
Ni na voljo
Ocenjena vrednost
269.19 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.