Publications Office of the EU
Nemčija-Berlin: Gradbena dela - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Nemčija-Berlin: Gradbena dela

  • Uverejnené
    03/11/2018
  • Rok
    08/01/2019
  • Odpiranje ponudb
    08/01/2019
  • Oddano
    23/04/2019
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Bundesanstalt für Immobilienaufgaben
Kraj izvajanja
NUTS code: DE300 Berlin
Naslov kupca
NUTS code: DE300 Berlin
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45000000 Gradbena dela
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
0.03 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
3
Referenčna številka ponudbe
VOEK 210-19
Opis

Energetische Sanierung der Gebäudehülle des denkmalgeschützten Hauses der Berliner Festspiele (HdBF)
Die Sanierung ist in 3 Bauabschnitten in den Jahren 2019, 2020 und 2021 geplant, da die Bauleistungen nur in der spielfreien Zeit des HdBF stattfinden können. Hier BA 1: Metallbauarbeiten – Bühnenturm und Ostfassade Aufarbeitung: Baustelleneinrichtung, Abbrucharbeiten, Entsorgung; Überarbeitung Bestandsfenster; Neue Fensterelemente; Vertrag Wartung und Inspektion.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=223144
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
08/01/2019 10:01
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.