Publications Office of the EU
Električne inštalacije - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Električne inštalacije

  • Uverejnené
    02/09/2025
  • Rok
    06/10/2025
  • Odpiranje ponudb
    06/10/2025
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
IHK für Oberfranken Bayreuth
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: DE242 Bayreuth, Kreisfreie Stadt
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45311000 Inštalacija električnih napeljav in pribora (fitingov)
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
IHKB-LV-15
Opis

Industrijska in gospodarska zbornica Zgornje Frankovske v Bayreuthu namerava zgraditi novo medpodjetniško izobraževalno ustanovo („IHK-Campus Bayreuth“). Nova stavba bo izpolnjevala večnamenske zahteve na področju poklicnega izobraževanja in usposabljanja (IHK Lehrbetrieb, IHK-Verprüfbetrieb in oblike izobraževalne politike). Stavba je načrtovana kot lahka konstrukcija. Razen kleti - to je namenjeno v armiranobetonski konstrukciji - stavba je zgrajena iz jekla, lesa in stekla. Nosilna jeklena konstrukcija z jeklenimi nosilci, ki se raztezajo po dvoranah, je prekrita z jeklenimi trapeznimi ploščami. Strešna konstrukcija z zeleno ravno strešno konstrukcijo in fotovoltaiko. Zunanje stene so zgrajene v lesenem okvirju z izolacijo iz mineralnih vlaken. Zunanja koža je zasnovana kot prezračevana obloga plošče. Načrtuje se, da bosta ta projekt „Neubau IHK-Campus Bayreuth“ financirali Svobodna dežela Bavarska in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj (ESRR) za obdobje 2021–2027. Predložena je bila ustrezna vloga za financiranje.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://plattform.aumass.de/Veroeffentlichung/av263159-eu
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://plattform.aumass.de/Veroeffentlichung/av263159-eu
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
06/10/2025 10:00
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: price
Opis:
Ponder (odstotek, točno) :
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.