Publications Office of the EU
Poljska-Varšava: Pravne storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Poljska-Varšava: Pravne storitve

  • Oddano
    28/01/2016
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: Ni na voljo
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
79100000 Pravne storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
364,500.00
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
364,500.00 PLN
Referenčna številka ponudbe
6060/ICZ4/19297/00261/16/P
Opis

Świadczenie usług doradztwa prawnego w zakresie zadań realizowanych przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. świadczone w ramach „Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020” świadczone w ramach Pomocy Technicznej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020 ma potrzeby wsparcia zadań inwestycyjnych finansowanych ze środków UE w okresie programowania 2014-2020.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Ni na voljo
oznaka CPV
Metoda oddaje
Not specified
Ocenjena vrednost
364,500.00
Končna pogodbena vrednost
364,500.00 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: Kancelaria Radców Prawnych Stopczyk & Mikulski Sp.k.
Poštni naslov: ul. Sobieskiego 104/44
Kraj: Warszawa
Poštna številka: 00-764
Krajina: POL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.