Publications Office of the EU
Poljska-Połczyn Zdrój: Storitve zbiranja odpadkov - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Poljska-Połczyn Zdrój: Storitve zbiranja odpadkov

  • Uverejnené
    15/12/2017
  • Rok
    27/12/2017
  • Odpiranje ponudb
    27/12/2017
  • Oddano
    22/01/2018
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Międzygminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. z o.o.
Kraj izvajanja
NUTS code: PL426 Koszaliński
Naslov kupca
NUTS code: PL426 Koszaliński
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90511000 Storitve zbiranja odpadkov
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,047,929.29 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
4,950,000.00 PLN
Število sklopov
2
Referenčna številka ponudbe
MPGO.AX.P5.2017
Opis

Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie poprzez proces odzysku odpadów o kodzie 19 12 12 (Inne odpady w tym zmieszane substancje i przedmioty z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11), frakcja posortownicza wytworzona w ramach mechanicznego przetwarzania odpadów, w ilości maksymalnej
a) część I – 12 500 Mg,
b) część II – 12 500 Mg.
W związku z tym, że poprzednie postępowanie zostało unieważnione z powodu zbyt wysokich cen złożonych ofert. Zamawiający informuje, że budżecie spółki zabezpieczona została obecnie kwota 175,00 PLN netto za 1 Mg.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Międzygminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. z o.o.
Poštni naslov: Wardyń Górny 35
Kraj: Połczyn Zdrój
Koda NUTS: PL426
Poštna številka: 78-320
Krajina: POL
Kontaktna oseba: Robert Matysiak
Glavni naslov: http://www.mpgo.pl
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
27/12/2017 09:35
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.