Publications Office of the EU
Italija-Isca sullo Jonio: Storitve socialnega varstva z nastanitvijo - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Isca sullo Jonio: Storitve socialnega varstva z nastanitvijo

  • Uverejnené
    18/05/2017
  • Rok
    26/06/2017
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
CUC Unione dei Comuni del Versante Ionico
Kraj izvajanja
NUTS code: ITF63 Catanzaro
Naslov kupca
NUTS code: ITF63 Catanzaro
Gospodarska panoga (glavna CPV)
85311000 Storitve socialnega varstva z nastanitvijo
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,541,100.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
7064785D00
Opis

Individuazione di un soggetto titolare di strutture per la gestione di servizi di accoglienza integrata rivolti a n. 20 minori stranieri non accompagnati inseriti nell'ambito del sistema SPRAR.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: CUC Unione dei Comuni del Versante Ionico
Poštni naslov: Via Paparo 2
Kraj: Isca sullo Jonio
Koda NUTS: ITF63
Poštna številka: 88060
Krajina: ITA
Glavni naslov: http://www.cmversantejonico.it/
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
1,541,100.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.