Publications Office of the EU
Romunija-Târgu Jiu: Motorna vozila za posebne namene - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Romunija-Târgu Jiu: Motorna vozila za posebne namene

  • Uverejnené
    06/04/2022
  • Rok
    09/05/2022
  • Odpiranje ponudb
    09/05/2022
  • Oddano
    02/06/2022
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
EDILITARA PUBLIC S.A.
Kraj izvajanja
NUTS code: RO412 Gorj
Naslov kupca
NUTS code: RO412 Gorj
Gospodarska panoga (glavna CPV)
34144000 Motorna vozila za posebne namene
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,473,000.00 RON
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,472,600.00 RON
Referenčna številka ponudbe
27295841202219
Opis

Achizitie utilaj multifunctional tip unimog.
1. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 15 zile.
2. Autoritatea contractanta va raspunde solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare, care au fost adresate in termenul prevazut in anuntul de participare, în a 10-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor/candidaturilor.
NOTA: Autoritatea contractanta nu va raspunde solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare care nu au fost adresate termenului stabilit la pct. 1, invocat mai sus. Eventualele raspunsuri la clarificari se vor atasa la anuntul de participare. Aceste raspunsuri vor face parte din documentatia de atribuire si este obligatoriu ca la elaborarea ofertei sa fie avute in vedere. Eventualele obiectiuni cu privire la documentele achizitiei, inclusiv propunerea de contract vor face obiectul solicitarilor de clarificari, ce se vor depune in termenul prevazut in prezenta documentatie.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: EDILITARA PUBLIC S.A.
Nacionalna registracijska številka: RO 27295841
Poštni naslov: Strada Victoriei, nr. 45
Kraj: Targu Jiu
Koda NUTS: RO412
Poštna številka: 210234
Krajina: ROU
Kontaktna oseba: BIROU ACHIZITII PUBLICE
Glavni naslov: http://www.edilitara.ro
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
09/05/2022 15:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
1,473,000.00 RON
Končna pogodbena vrednost
1,472,600.00 RON
Oddaja naročil
Uradno ime: CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE
Poštni naslov: Strada Soseaua Bucuresti, Nr. 34
Kraj: Ciorogarla
Poštna številka: 077055
Krajina: ROU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.