Publications Office of the EU
Konserwacja i udrożnienie syfonów i przepustów pod kanałem Łączany – Skawina wraz z wykonaniem przykrycia studni syfonów - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Konserwacja i udrożnienie syfonów i przepustów pod kanałem Łączany – Skawina wraz z wykonaniem przykrycia studni syfonów

  • Uverejnené
    03/10/2024
  • Rok
    04/11/2024
  • Oddano
    03/01/2025
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71311100 Podporne storitve v zvezi z nizkimi gradnjami
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
394,802.40 PLN
Referenčna številka ponudbe
K.ROZ.2710.112.2024
Opis

W ramach zadania „Konserwacja i udrożnienia syfonów i przepustów pod kanałem Łączany – Skawina wraz z wykonaniem przykrycia studni syfonów” wykonane będzie udrożnienie syfonów nr 4, nr 16, nr 19 oraz przykrycie studni syfonów nr 18 i nr 18 a. 1) Zakres prac a) Konserwacja i udrożnienie syfonów Zamulenie studni na wlocie i wylocie z syfon ogranicza prawidłowy przepływ tych wód powodując występowanie spiętrzenia przed budowlą oraz ograniczenie przepływu. Okresowe usuwanie namułu jest niezbędne dla zagwarantowania pełnej drożności przewodów, która zapewnia prawidłowe działanie urządzenia oraz swobodny przepływ i zapobiega zalaniu terenów położonych powyżej kanału. Zakres prac obejmował będzie : • wykoszenie wraz wygrabieniem porostów ze skarp w obrębie wlotu i wylotu syfonu, wywozem i utylizacją • odmulenie odcinkowych wlotowych i wylotowych dopływów i odpływów syfonów • odmulenie potoku Brodawka na odcinku od wylot do mostu • ręczne bądź hydromechaniczne odmulenie studni wlotowych i wylotowych syfonów oraz przewodów syfonów z transportem do 100 mb (grunt silnie nawodniony), w miejsce wskazane przez Zamawiającego • wywóz wydobytych namułów na odległość do 1 km w miejsce wskazane przez Zamawiającego i jego rozplantowanie b) Wykonanie i montaż pokryw studni wlotowych i wylotowych Otwory studni wlotowej i wylotowej syfonów nie są przykryte co stwarza zagrożenie bezpieczeństwa dla okolicznych mieszkańców oraz użytkowników drogi rowerowej zlokalizowanej na koronie obwałowania kanału Łączany – Skawina. Niezbędne jest zabezpieczenie studni pokrywami. Zakres prac obejmował będzie • wykonanie przykryć studni z elementów drewnianych • zabezpieczenie jednokrotne preparatami olejowymi krawędziaków i bali - konstrukcji pokryw • zabezpieczenie dwukrotne preparatami olejowymi desek, płyt – wypełnienia pokryw • zakotwienie do podłoża markami stalowymi • montaż tablic informacyjnych (nazwa budowli, właściciel, wg określonego wzoru) 2) Wykaz robót uwzględnionych Są to prace, których wykonanie należy do obowiązków kontraktowych Wykonawcy mieszczące się w cenie robót podstawowych. a) Konserwacja i udrożnienie syfonów • prace pomiarowe konieczne do wykonania zamówienia, • wykonanie grodzy na wlocie i wylocie z syfonów wraz z ich utrzymaniem i likwidacją po zakończeniu prac, • wykonanie na wlotach do przewodów szandorów, ich montaż i demontaż po zakończeniu prac, • pompowanie wody, • wykonanie dróg technologicznych, w celu umożliwienia zjazdu do wlotów i wylotów oraz do miejsc rozplantowania namułu, wraz z ich utrzymaniem i likwidacją po zakończeniu prac, • wykonanie sprawozdania powykonawczego i dokumentacji fotograficznej przed rozpoczęciem prac, w trakcie i po ich wykonaniu. b) Wykonanie i montaż pokryw studni wlotowych i wylotowych • prace pomiarowe, inwentaryzacyjne niezbędne dla realizacji zamówienia, które Wykonawca powinien zweryfikować z otrzymaną dokumentacją i stanem faktycznym, • działania ochronne i zapobiegawcze stosownie do wymagań BHP, • koszty transportu materiałów i sprzętu na teren prac niezbędnych do realizacji zadania, • wszelkie koszty związane uporządkowaniem obiektów po przeprowadzonych robotach, • wszelkie inne koszty niezbędne do prawidłowego wykonania całości zadania. Szczegółowy zakres i zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia oraz projekt umowy.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://przetargi.wody.gov.pl/wp/auctions/r20921,Konserwacja-i-udroznienie-syfonow-i-przepustow-pod-kanalem-Laczany-Skawina-wraz-.html?sid=3e0dbd4e452a1b8c135ef3b3b36c4ca0
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://przetargi.wody.gov.pl/wp/auctions/r20921,Konserwacja-i-udroznienie-syfonow-i-przepustow-pod-kanalem-Laczany-Skawina-wraz-.html?sid=3e0dbd4e452a1b8c135ef3b3b36c4ca0
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Cena brutto
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
394,802.40 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: ATRA Sp. z o.o.
Poštni naslov:
Kraj: porąbka
Poštna številka: 43-353
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.