Publications Office of the EU
Poljska-Varšava: Storitve gradbenega projektiranja - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Varšava: Storitve gradbenega projektiranja

  • Uverejnené
    12/07/2017
  • Rok
    21/08/2017
  • Odpiranje ponudb
    21/08/2017
  • Oddano
    18/10/2017
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000146138
Kraj izvajanja
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Naslov kupca
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71320000 Storitve gradbenega projektiranja
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
30,000.00 PLN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
24,000.00 PLN
Referenčna številka ponudbe
01341/WS/PW/PZP-DRZ-WRI/U/2017
Opis

Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę sieci kanalizacyjnej w ul. Osadniczej w Dzielnicy Wawer z podziałem na zadania.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000146138
Poštni naslov: pl. Starynkiewicza 5
Kraj: Warszawa
Koda NUTS: PL911
Poštna številka: 02-015
Krajina: POL
Kontaktna oseba: Anita Wróblewska Pion Zamówień Publicznych – Dział Postępowań
Glavni naslov: www.mpwik.com.pl
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
21/08/2017 10:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
30,000.00 PLN
Končna pogodbena vrednost
24,000.00 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: Biuro Projektowo-Graficzne BPG Anna Sośnicka-Furmanek
Poštni naslov: Grenadierów 21
Kraj: Warszawa
Poštna številka: 04-052
Krajina: POL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.