Publications Office of the EU
Švedska-Gällivare: Storitve tehničnega in gradbenega svetovanja - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švedska-Gällivare: Storitve tehničnega in gradbenega svetovanja

  • Uverejnené
    11/04/2022
  • Rok
    17/05/2022
  • Oddano
    01/09/2022
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Gällivare Kommun
Kraj izvajanja
NUTS code: SE332 Norrbottens län
Naslov kupca
NUTS code: SE332 Norrbottens län
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71310000 Storitve tehničnega in gradbenega svetovanja
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
78,800,000.00 SEK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
81,000,000.00 SEK
Referenčna številka ponudbe
INK/2022:18
Opis

Ramavtalsupphandlingen omfattar tekniska konsulttjänster avseende utrednings-, program- och projekteringsuppdrag inom teknikområdena arkitektur, konstruktion, el, ventilation, värme och sanitet, mark samt styr och övervakning.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=aflstnrohb&GoTo=Tender
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
78,800,000.00 SEK
Končna pogodbena vrednost
81,000,000.00 SEK
Oddaja naročil
Uradno ime: Tyréns Sverige AB
Poštni naslov: Folkungagatan 44
Kraj: STOCKHOLM
Poštna številka: 11886
Krajina: SWE
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.