Publications Office of the EU
Portugalska-Cantanhede: Varovalne storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalska-Cantanhede: Varovalne storitve

  • Uverejnené
    23/04/2019
  • Rok
    18/05/2019
  • Preklicano
    15/02/2021
  • Danes
    31/08/2026
Status
Canceled
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Inova, E. M., S. A.
Kraj izvajanja
NUTS code: PT16E Região de Coimbra
Naslov kupca
NUTS code: PT16E Região de Coimbra
Gospodarska panoga (glavna CPV)
79710000 Varovalne storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
290,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Postopek je zaključen
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
2
Referenčna številka ponudbe
28/2019
Opis

Prestação de serviços de segurança da Central Elevatória da Fervença e ecocentro municipal.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Inova — Empresa de Desenvolvimento Económico e Social de Cantanhede, E. M., S. A.
Nacionalna registracijska številka: 506091481
Poštni naslov: Zona Industrial de Cantanhede
Kraj: Cantanhede
Koda NUTS: PT16E
Poštna številka: 3060-197
Krajina: PRT
Kontaktna oseba: Idalécio Pessoa Oliveira
Glavni naslov: www.inova-em.pt
Po elektronski pošti:
www.acingov.pt
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.