Publications Office of the EU
ionska tekočinska kromatografija - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

ionska tekočinska kromatografija

  • Oddano
    06/07/2026
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Centrum výzkumu Řež s.r.o.
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: CZ020 Středočeský kraj
Gospodarska panoga (glavna CPV)
38432200 Kromatografi
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
3,462,000.00 CZK
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Predmet naročila je dobava, namestitev in zagon merilnega in ocenjevalnega sistema za tekočinsko kromatografijo visoke ločljivosti - ionska kromatografija (HPLC-IC). Namizni sistem za merjenje vzorcev enostavnih anorganskih anionov (fluoridi, kloridi, sulfati, fosfati, nitrati, nitriti) v ultračistih vodnih raztopinah in raztopinah borove kisline. Dobava sistema vključuje tudi dobavo programske opreme, vključno s krmilno strojno opremo, za merjenje in ocenjevanje izmerjenih kromatogramov.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Ni na voljo
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
Nabídková cena
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
3,462,000.00 CZK
Oddaja naročil
Uradno ime: Pragolab s.r.o.
Poštni naslov:
Kraj: Praha 9
Poštna številka: 19800
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.