Publications Office of the EU
Španija-Santiago de Compostela: Storitve programiranja programske opreme in svetovanja pri programski opremi - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španija-Santiago de Compostela: Storitve programiranja programske opreme in svetovanja pri programski opremi

  • Uverejnené
    28/11/2017
  • Rok
    03/01/2018
  • Odpiranje ponudb
    15/01/2018
  • Oddano
    01/05/2018
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Servicio Gallego de Salud
Kraj izvajanja
NUTS code: ES11 Galicia
Naslov kupca
NUTS code: ES11 Galicia
Gospodarska panoga (glavna CPV)
72200000 Storitve programiranja programske opreme in svetovanja pri programski opremi
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
3,787,840.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,488,080.00 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
2
Referenčna številka ponudbe
AB-SER1-18-001
Opis

Servicios de gestión de incidencias, gestión de problemas y gestión de la entrega de aplicaciones del servicio de gestión de proyectos de sistemas de información.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Servicio Gallego de Salud
Poštni naslov: San Lázaro, s/n
Kraj: Santiago de Compostela
Koda NUTS: ES11
Poštna številka: 15703
Krajina: ESP
Glavni naslov: www.sergas.es
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
15/01/2018 09:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.