Publications Office of the EU
Francija-Dijon: Storitve v zvezi z odpadki - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Dijon: Storitve v zvezi z odpadki

  • Uverejnené
    30/05/2023
  • Rok
    27/06/2023
  • Odpiranje ponudb
    27/06/2023
  • Oddano
    19/07/2023
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
IDELIANS
Kraj izvajanja
NUTS code: FRC14 Yonne
Naslov kupca
NUTS code: FRC Bourgogne-Franche-Comté
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90500000 Storitve v zvezi z odpadki
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
720,000.00 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
2
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Enlèvement des objets encombrants sur le patrimoine de Domanys.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: IDELIANS
Poštni naslov: Centrale IDELIANS
Kraj: Dijon
Koda NUTS: FRC
Poštna številka: 21000
Krajina: FRA
Glavni naslov: https://idelians.e-marchespublics.com
Po elektronski pošti:
https://idelians.e-marchespublics.com
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
27/06/2023 14:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.