Publications Office of the EU
I-San Raffaele Cimena: Storitve hotelov, restavracij in trgovine na drobno - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

I-San Raffaele Cimena: Storitve hotelov, restavracij in trgovine na drobno

  • Uverejnené
    26/09/2012
  • Rok
    03/12/2012
  • Odpiranje ponudb
    04/12/2012
  • Oddano
    30/01/2013
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Comune di San Raffaele Cimena
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
55000000 Storitve hotelov, restavracij in trgovine na drobno
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
455,100.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
380,691.15 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Servizio di preparazione e somministrazione pasti nelle scuole infanzia ed obbligo e dipendeni comunali.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
04/12/2012 14:30
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
455,100.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
380,691.15 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Sodexo Italia SpA
Poštni naslov: Via Fratelli Gracchi 36
Kraj: Cinisello Balsamo
Poštna številka: 20092
Krajina: ITA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.