Publications Office of the EU
Finska-Tampere: Medicinska oprema - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Finska-Tampere: Medicinska oprema

  • Uverejnené
    28/10/2019
  • Rok
    25/11/2019
  • Odpiranje ponudb
    26/11/2019
  • Oddano
    20/12/2019
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
SK Hankintapalvelut Oy
Kraj izvajanja
NUTS code: FI Suomi/Finland
Naslov kupca
NUTS code: FI Suomi/Finland
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33100000 Medicinska oprema
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
50,000,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
50,000,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
SKH/19PUITE
Opis

SK Hankintapalvelut Oy kilpailuttaa kardiologian sekä sydän- ja rintaelinkirurgian tarvikkeita ja palveluita koskevan puitejärjestelyn Tays Sydänkeskus konsernin ja sen asiakkaiden käyttöön.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://tarjouspalvelu.fi/skhankinta?id=258751&tpk=9cad7171-5f8e-4a4a-a6f9-f28510bda45f
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
26/11/2019 08:00
Kraj izvajanja
oznaka CPV
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
50,000,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
50,000,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Amartmed Oy
Poštni naslov: Luotsikatu 9 D 12
Kraj: Helsinki
Poštna številka: 00160
Krajina: FIN

Uradno ime: Stereotaxis, Inc.
Poštni naslov: 4320 Forest Park Avenue, Suite 100
Kraj: St. Louis
Poštna številka: 63108
Krajina: USA

Uradno ime: Mediplast Fenno Oy
Poštni naslov: Tähtäinkuja 9
Kraj: Vantaa
Poštna številka: 01530
Krajina: FIN

Uradno ime: Mermaid Medical AS
Poštni naslov: Frydensbergvej 25
Kraj: Stenlöse
Poštna številka: 3660
Krajina: DNK

Uradno ime: Medtronic Finland Oy
Poštni naslov: Lentajäntie 3
Kraj: Vantaa
Poštna številka: 01530
Krajina: FIN

Uradno ime: Janssen-Cilag Oy, Johnson & Johnson Finland
Poštni naslov: Vaisalantie 2
Kraj: Espoo
Poštna številka: 02130
Krajina: FIN

Uradno ime: Merit Medical Finland Oy
Poštni naslov: Malminkatu 16
Kraj: Helsinki
Poštna številka: 00100
Krajina: FIN

Uradno ime: Cook Medical Finland Oy
Poštni naslov: Erottajankatu 9B3 4. krs
Kraj: Helsinki
Poštna številka: 00130
Krajina: FIN

Uradno ime: Mediq Suomi Oy
Poštni naslov: Riihitontuntie 7 D
Kraj: Espoo
Poštna številka: 02200
Krajina: FIN

Uradno ime: Maquet Finland Oy Getinge Group
Poštni naslov: Riihitontuntie 7C
Kraj: Espoo
Poštna številka: 02200
Krajina: FIN

Uradno ime: Bracco Imaging Scandinavia
Poštni naslov: Drakegatan 6
Kraj: Göteborg
Poštna številka: 41250
Krajina: SWE

Uradno ime: Edwards Lifesciences
Poštni naslov: Mannerheimintie 12B
Kraj: Helsink
Poštna številka: 00100
Krajina: FIN

Uradno ime: W.L. Gore & Associates Scandinavia AB
Poštni naslov: Neongatan 9B
Kraj: Mölndal
Poštna številka: 43153
Krajina: SWE

Uradno ime: Hexacath Oy
Poštni naslov: Hirsalantie 11
Kraj: Jorvas
Poštna številka: 02420
Krajina: FIN

Uradno ime: Terumo Sweden AB filial i Finland, c/o KPMG Oy AB
Poštni naslov: Tölöviksgatan 3
Kraj: Helsinki
Poštna številka: 00101
Krajina: FIN

Uradno ime: FINE Medical Finland Oy
Poštni naslov: Piispanristintie 1
Kraj: Espoo
Poštna številka: 20760
Krajina: FIN

Uradno ime: Mölnlycke Health Care Oy
Poštni naslov: Pitäjänmäentie 14
Kraj: Helsinki
Poštna številka: 00380
Krajina: FIN

Uradno ime: Cardinal Health Finland Oy
Poštni naslov: Erottajankatu 9 B 3
Kraj: Helsinki
Poštna številka: 00130
Krajina: FIN

Uradno ime: B. Braun Medical Oy
Poštni naslov: Huopalahdentie 24
Kraj: Helsinki
Poštna številka: 00350
Krajina: FIN

Uradno ime: Vingmed Oy
Poštni naslov: Olarinluoma 12B
Kraj: Espoo
Poštna številka: 02200
Krajina: FIN

Uradno ime: Endomed Oy
Poštni naslov: Itälahdenkatu 18 C
Kraj: Helsinki
Poštna številka: 00210
Krajina: FIN

Uradno ime: Boston Scientific Nordic AB
Poštni naslov: Järnvägsgatan 45
Kraj: Helsingborg
Poštna številka: 25225
Krajina: FIN

Uradno ime: Argon Medical Devices Danmark
Poštni naslov: Arenavägen 41 plan 12
Kraj: Tukholma
Poštna številka: 12177
Krajina: SWE

Uradno ime: Mekalasi Oy
Poštni naslov: Atomitie 2
Kraj: Helsinki
Poštna številka: 01370
Krajina: FIN

Uradno ime: Medidyne Oy
Poštni naslov: Perintötie 2b
Kraj: Vantaa
Poštna številka: 01510
Krajina: FIN

Uradno ime: Biotronik Oy
Poštni naslov: Hirsalantie 11
Kraj: Jorvas
Poštna številka: 02420
Krajina: FIN

Uradno ime: Abbott Medical Finland Oy
Poštni naslov: Vantaankoskentie 14
Kraj: Vantaa
Poštna številka: 01670
Krajina: FIN

Uradno ime: EPS Vascular Oy
Poštni naslov: Hauralantie 43
Kraj: Lempäälä
Poštna številka: 37500
Krajina: FIN

Uradno ime: Philips Oy
Poštni naslov: Äyritie 4
Kraj: Vantaa
Poštna številka: 01510
Krajina: FIN

Uradno ime: Stryker AB
Poštni naslov: Äyritie 8 D
Kraj: Vantaa
Poštna številka: 01510
Krajina: FIN

Uradno ime: LivaNova Finland Oy
Poštni naslov: Eteläranta 12
Kraj: Helsinki
Poštna številka: 00130
Krajina: FIN

Uradno ime: OneMed Oy
Poštni naslov: Metsäläntie 20
Kraj: Helsinki
Poštna številka: 00320
Krajina: FIN

Uradno ime: Grex Medical Oy
Poštni naslov: Takomotie 7
Kraj: Helsinki
Poštna številka: 00380
Krajina: FIN

Uradno ime: Primamedical Oy
Poštni naslov: Hermannintie 3
Kraj: Riihimäki
Poštna številka: 11710
Krajina: FIN

Uradno ime: Cardirad Oy
Poštni naslov: Pajakatu 5
Kraj: Lohja
Poštna številka: 08150
Krajina: FIN

Uradno ime: Berner Oy
Poštni naslov: Hitsaajankatu 24
Kraj: Helsinki
Poštna številka: 00810
Krajina: FIN
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.