Publications Office of the EU
Nemčija-Bad Belzig: Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal) - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Bad Belzig: Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal)

  • Uverejnené
    14/12/2020
  • Rok
    12/01/2021
  • Odpiranje ponudb
    12/01/2021
  • Oddano
    26/01/2021
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Institut für Lebensmittel- und Umweltforschung e. V.
Kraj izvajanja
NUTS code: DE40 Brandenburg
Naslov kupca
NUTS code: DE40 Brandenburg
Gospodarska panoga (glavna CPV)
38000000 Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal)
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
23,353.40 EUR
Referenčna številka ponudbe
V 55_20
Opis

Das Institut für Lebensmittel- und Umweltforschung e. V. (ILU e. V.) ist eine außeruniversitäre Forschungseinrichtung in der Rechtsform eines gemeinnützigen Vereins mit den beiden Forschungsfeldern Lebensmitteltechnologie und Umwelttechnologie.
Für die Ausstattung des profilbildenden Speziallabors werden die nachfolgenden Spezialgeräte ausgeschrieben.
Spektralphotometer, Stand-Alone-Gel-Dokumentationssystem, Schüttelinkubator und Muffelofen.
Das ILU erhält von der Investitionsbank des Landes Brandenburg eine zweckgebundene EFRE- Zuwendung, welche mit 20 % vom MLUK kofinanziert wird (A-Nr. 85039578).

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXP9Y5JRHC7
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
12/01/2021 12:01
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
23,353.40 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: VWR International GmbH
Poštni naslov:
Kraj: Dresden
Poštna številka:
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.