Publications Office of the EU
Aquisição de Serviços para Renovação da Plataforma de Backups para a Unidade Local de Saúde de Matosinhos E.P.E. - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Aquisição de Serviços para Renovação da Plataforma de Backups para a Unidade Local de Saúde de Matosinhos E.P.E.

  • Oddano
    17/06/2026
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Serviços Partilhados do Ministério da Saúde, EPE
Kraj izvajanja
NUTS code: Ni na voljo
Naslov kupca
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Gospodarska panoga (glavna CPV)
48710000 Programski paket za varnostno kopiranje ali obnovitev
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
218,700.02 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Aquisição de Serviços para Renovação da Plataforma de Backups para a Unidade Local de Saúde de Matosinhos E.P.E.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Ni na voljo
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Ni na voljo
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: price
Opis: Preço
Ponder (odstotek, točno) : 100
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
218,700.02 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: DIVULTEC - SERVIÇOS DE INFORMÁTICA, LDA
Poštni naslov:
Kraj: Porto
Poštna številka: 4250-076
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.