Publications Office of the EU
Belgija-Bruselj: Tehnična podpora za dnevnik vprašanj interoperabilnosti železnic in čiščenje nacionalnih predpisov - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgija-Bruselj: Tehnična podpora za dnevnik vprašanj interoperabilnosti železnic in čiščenje nacionalnih predpisov

  • Uverejnené
    13/06/2022
  • Rok
    18/07/2022
  • Odpiranje ponudb
    19/07/2022
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Evropska komisija, Generalni direktorat za mobilnost in promet (MOVE), MOVE.DDG2.C.4 - Rail Safety & Interoperability
Kraj izvajanja
NUTS code: BE100 Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad
Naslov kupca
NUTS code: BE100 Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad
Gospodarska panoga (glavna CPV)
60200000 Storitve železniškega prevoza
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
800,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
MOVE/2022/OP/0002
Opis

Uspeha politike TEN-T Evropske unije in železniške politike EU sta medsebojno odvisna: po dokončanju leta 2030 bo omrežje TEN-T zagotovilo fizično osnovo za konkurenčne železniške storitve, vzpostavitev enotnega evropskega železniškega območja pa bo zagotovila, da bo mogoče doseči polni potencial infrastrukture TEN-T. Omrežje Evropske železniške unije se še vedno sooča s preveč ovirami, da bi doseglo svoj cilj interoperabilnosti železnic, zlasti pri čezmejnem železniškem tovornem prometu. Za vzpostavitev resnično enotnega evropskega železniškega območja je treba nujno premagati številne operativne, tehnične in administrativne ovire za interoperabilnost železnic. Ena od glavnih ovir za čezmejni železniški promet, ugotovljenih v okviru pobude dnevnika vprašanj (Issue Log Book – ILB), je nadaljnji obstoj številnih nacionalnih (varnostnih) predpisov. Sektor je v dnevniku vprašanj v zvezi z varnostjo opredelil, od spodaj navzgor, večje ovire za čezmejni železniški promet.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://etendering.ted.europa.eu/cft/cft-display.html?cftId=9947
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
19/07/2022 16:00
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
800,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.