Publications Office of the EU
Nemčija-Lindau: Gradbena dela na napravi za odstranjevanje vode iz blata - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Lindau: Gradbena dela na napravi za odstranjevanje vode iz blata

  • Uverejnené
    15/07/2022
  • Rok
    12/08/2022
  • Odpiranje ponudb
    12/08/2022
  • Oddano
    25/08/2022
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Garten- und Tiefbaubetriebe Lindau
Kraj izvajanja
NUTS code: DE27A Lindau (Bodensee)
Naslov kupca
NUTS code: DE27A Lindau (Bodensee)
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45252140 Gradbena dela na napravi za odstranjevanje vode iz blata
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
200,694.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Sanierung Schlammentwässerung Bauteil

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.staatsanzeiger-eservices.de/aJs/EuBekVuUrl?z_param=249951
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
12/08/2022 10:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
200,694.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: i+M GmbH & Co KG
Poštni naslov: Roschbachstr. 2
Kraj: Balingen
Poštna številka: 72336
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.