Publications Office of the EU
Poljska-Varšava: Aparati za preverjanje in preskušanje - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Varšava: Aparati za preverjanje in preskušanje

  • Uverejnené
    24/06/2020
  • Rok
    27/07/2020
  • Odpiranje ponudb
    27/07/2020
  • Oddano
    12/10/2020
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Centrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił Zbrojnych
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: PL Polska
Gospodarska panoga (glavna CPV)
38000000 Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal)
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
6,039,425.80 PLN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
7,651,348.56 PLN
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
6
Referenčna številka ponudbe
2616.46.2020.KE
Opis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia Laboratorium RE i Testów.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
27/07/2020 10:30
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.