Publications Office of the EU
Finska-Oulu: Vozila z vrtljivo lestvijo - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Finska-Oulu: Vozila z vrtljivo lestvijo

  • Uverejnené
    26/01/2016
  • Rok
    04/03/2016
  • Oddano
    06/04/2016
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Oulun kaupunki
Kraj izvajanja
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Naslov kupca
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Gospodarska panoga (glavna CPV)
34144211 Vozila z vrtljivo lestvijo
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
585,900.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
OUKA/9686/02.08.00/2015
Opis

Puomitikas-/nostolava-auton hankinta Oulu-Koillismaan pelastuslaitoksen Kuusamon paloaseman käyttöön. Hankinnalla korvataan vuonna 1987 hankittu tikasauto.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Oulun kaupunki
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Not specified
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
585,900.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Bronto Skylift Oy
Poštni naslov: Teerivuorenkatu 28
Kraj: Tampere
Poštna številka: 33300
Krajina: FIN
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.